Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ecolite/OEM/ODM
Ödeme ve Kargo Koşulları
Min sipariş miktarı: 5000
Fiyat: Inquiry
Ambalaj bilgileri: Karton Palet Konteyneri
Teslim süresi: 1-2 ay
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 500000
Modeli: |
JS-LFP12.8V80Ah |
Muhafaza malzemesi: |
ABS'ler |
Max.Pulse Serbestleme Akımı ((3 saniye): |
1000A |
Boyut(G×D×Y): |
306×174×200/220mm |
ağırlık: |
11.5kg |
Nominal Gerilim: |
12.8V |
Nominal Kapasite: |
80Ah |
Rezistans: |
≥98% |
Modeli: |
JS-LFP12.8V80Ah |
Muhafaza malzemesi: |
ABS'ler |
Max.Pulse Serbestleme Akımı ((3 saniye): |
1000A |
Boyut(G×D×Y): |
306×174×200/220mm |
ağırlık: |
11.5kg |
Nominal Gerilim: |
12.8V |
Nominal Kapasite: |
80Ah |
Rezistans: |
≥98% |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 80Ah |
| Watt-Hours | 1024Wh |
| AC Internal Resistance (1kHz) | <12mΩ |
| Max. Continuous Discharge Current | 200A |
| Max. Pulse Discharge Current (3Sec) | 1000A |
| Max. Charge Current | 100A |
| Charge Mode | CC/CV |
| Discharge Cut-Off Voltage | 8V |
| Battery Weight | Approx. 11.5kg |
| Dimensions | 306×174×200/220mm |
| Housing Material | ABS |