| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Seri/Paralel hücre | 4S/4P |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 125AH |
| Enerji | 1600Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil Türü | Deniz LiFePO4 pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 690 Ah |
| Enerji | 8832Wh |
| Hayat döngüsü | > 4000cles@1c ,% 80 DOD |
| Lifepo4 Lityum Araç Başlangıç Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Rezistans | ≤7mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |
| RV lityum pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 620AH |
| Enerji | 7936Wh |
| Ağırlık | 55kg |
| Muhafaza koruması | IP65 |
| Golf arabası pil voltajı | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü Geri kalan kapasite>80% |
| RV Lithium Battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 620Ah |
| Energy | 7936Wh |
| Housing Protection | IP65 |
| Communication | Bluetooth,Can, RS485 |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Ürün kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 3 × 15A-230V |
| Giriş | 15A-230V |
| İnvertör | 1 × 48V/10000VA |
| Nominal İnvertör Gücü (Sürekli) | 10kva |
| İsimlendirilmiş voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100Ah |
| nominal enerji | 5120Wh |
| İletişim | RS485/RS232 |
| Verimlilik | ≥0,98 |