| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 1920Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 15 Ah |
| Enerji | 384 Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 60.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 4864Wh |
| Rezistans | ≤33mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 6.6ah |
| Enerji | 84,5 Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Enerji | 2048 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| BMS Yüksek Sıcaklık Kesmesi | 65°C |
|---|---|
| Terminal tipi | M8 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Ürün Kategorisi | LifePO4 Lityum Pil |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 110ah |
| Anma enerjisi | 1408 Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil modeli | 12V 200AH |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 150A |
| İç Direnç | <65mΩ |