| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 15 Ah |
| Enerji | 384 Wh |
| Boyut (U×G×Y) | 7.80 '' × 6.54 '' × 6.69 '' |
| Hayat döngüsü | > 2000cles, kalan kapasite >% 80 |
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| normal voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Ürün Ağırlığı | 11,6 saat±1g |
| İç direnç | <3.8mΩ |
| Maksimum Sürekli Deşarj Akımı | 100A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| nominal enerji | 2560 Wh |
| İç direnç | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 600ah |
| nominal enerji | 7680Wh |
| iç direnç | ≤50mΩ |
| Darbe Deşarj Akımı | Darbe Deşarj Akımı |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 460 Ah |
| Pil enerjisi | 5888Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| RV lithium battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Gerilim | 76.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 250 Ah |
| Enerji | 19200Wh |
| Rezistans | ≤ 14,4mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |