| Nominal Gerilim | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal kapasite | 120 Ah |
| Anma enerjisi | 1536 Wh |
| İç direnç | ≤ 65mΩ |
| Boyutları | 446x198x208mm |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 460Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 25.6V 28Ah |
| Enerji | 716Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.5Ah |
| nominal enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 150 Ah |
| nominal enerji | 1920Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 300Ah/3840Wh |
| Kesme voltajı | 10v |
| Max.Deşarj Akımı | 250A Sürekli |
| Maksimum şarj akımı | Pil başına 200A |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |