| Uygulama senaryoları | Depo 、 Lojistik AGV |
|---|---|
| Nominal voltaj | 51.2V |
| Nominal kapasite | 50AH |
| Enerji | 2560Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Max. Maks. Modules in Series/Parallel Seri/Paralel Modüller | 15S/3P |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 48V 51.2V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| nominal enerji | 1024 Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Seri/Paralel hücre | 4S/4P |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| nominal enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre Tipi-Kimya | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Anma enerjisi | 1408 Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil Voltajı | 51.2V |
|---|---|
| Kapasite | 460Ah/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 980kg |
| Ürün Boyutu | 1030x630x627mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Pil Voltajı | 48V |
|---|---|
| Kapasite | 400AH/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 1025±20kg |
| Ürün Boyutu | 985x620x600mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Pil Voltajı | 24v |
|---|---|
| Kapasite | 100ah/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 135±5kg |
| Ürün Boyutu | 650x140x450mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |