| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100Ah |
| Anma enerjisi | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre Tipi-Kimya | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Boyut (G×D×Y) | 507×201,5×215 mm |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| nominal enerji | 3840Wh |
| Boyut (U×G×Y) | 520×269×220mm |
| Boyut(U×G×Y) | 20.47 × 10.59 × 8.66 '' |
| Pil Voltajı | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 4096Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 279x175x189mm |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 1920Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Uygulama senaryoları | Depo 、 Lojistik AGV |
|---|---|
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 304AH |
| Enerji | 3891.2Wh |
| Yeterlik | ≥0.98 |
| Bisiklet hayatı | >3000döngü @1C,%80 DOD |