| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 1920Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Ağırlık | 57Kg |
|---|---|
| Boyut | 575×421×387 mm |
| Pil Kapasitesi | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Maks18W |
| Voltaj | 38.4V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 230 Ah |
| Enerji | 5888Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Anma enerjisi | 4096Wh |
| İç direnç | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 4.8 kWh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Kimya | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 25.6V |
| Kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Boyutları | 640x245x220mm |
| Temel parametreler | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Ağırlık | 2.05KG |
| Boyut(UXGXY) | 283x142x64mm |
| Sürekli çıkış gücü | 730W |
| IP koruması | IP20 |