| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.4Ah |
| Enerji | 56.3Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 60 Ah |
| Anma enerjisi | 768 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Watt-Saat(0,5C,25°C) | 768 Wh |
| Nominal kapasite | 2AH |
|---|---|
| Nominal voltaj | 3.2V |
| İç direnç | ≤3mΩ |
| Bisiklet hayatı | ≥6000cycle @25 ° ℃ 1C%100 DOD,%80 SOH |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° ℃ ~+60 ℃ |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Model | 12V 120AH |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 120A |
| oluşan tip | paraleller ve seriler halinde |
| Model | 12V 150Ah |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 150A |
| oluşan tip | paraleller ve seriler halinde |
| Model | 12V 200AH |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 150A |
| oluşan tip | paraleller ve seriler halinde |