| Hücre Tipi | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 38.4V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 532×207×215mm |
| Hücre Malzemesi | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 400×650×222 mm |
| Nominal Gerilim | 76.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 314Ah |
| nominal enerji | 24115Wh |
| Boyut (U×G×Y) | 1200 × 500 × 250mm |
| Hücre Tipi | LifePO4 Lityum Pil |
| Kimya | LIFEPO4 |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Boyutları | 640x245x220mm |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 8.8 Ah |
| Enerji | 112,6 Wh |
| Hayat döngüsü | >3000döngü @1C,%80 DOD |
| kendi kendine deşarj | Aylık % 2 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 1024Wh |
| Internal Resistance | ≤20mΩ |
| Size(L×W×H) | 181×136×320mm |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Anma enerjisi | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 38.4V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 532×207×215mm |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hayat döngüsü | >6000döngü @0,5C,80% DOD |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 15,4Ah |
| Enerji | 197.1Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |