| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Ev materyalleri | ABS |
| Max.Pulse Serbestleme Akımı ((3 saniye) | 1000A |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Ağırlık | 11.5kg |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hayat döngüsü | >6000döngü @0,5C,80% DOD |
| Pil Türü | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pil Voltajı | 12.8V |
| Pil Kapasitesi | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 72V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 300 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤48mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000 devir |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 72V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 300 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Pil enerjisi | 1024 Wh |
| Pil ağırlığı | 11.5kg |
| Sürekli Deşarj Akımı | 80A |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 15 Ah |
| Enerji | 384 Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Yeterlik | ≥0.98 |
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
|---|---|
| Pilin Anma Kapasitesi | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Bisiklet hayatı | >3000döngü @1C.80% DOD |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 100Ah |
| nominal enerji | 2560 Wh |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hayat döngüsü | >4000 devir |