| Tek hücre algılama aralığı | 0-5000mV; 0-5000mV; Exceeding the range of -0.5~6V can cause AFE damage -0,5 |
|---|---|
| Gerilim toplama doğruluğu | ±5mV |
| Denge Fonksiyonu | Destek, pasif dengeleme |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~125°C |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 2.6 Ah |
| Enerji | 62.4Wh |
| Rezistans | ≤70mΩ |
| Verimlilik | 0.98 |
| Enerji | 900Wh |
|---|---|
| Ağırlık | 14.2kg |
| Boyut(U×G×Y) | 307x169x208mm |
| Terminal tipi | M8 |
| Akü Konumu | ABS |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.4Ah |
| Enerji | 56.3Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Ev materyalleri | ABS |
| Max.Pulse Serbestleme Akımı ((3 saniye) | 1000A |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Ağırlık | 11.5kg |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 52ah |
| Enerji | 2496WH |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 9AH |
| Enerji | 230.4 Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Deşarj sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Ürün kodu | 20kwh |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2 VDV |
| Enerji | 20.48KWh |
| Boyut(U×G×Y) | 1100 × 585 × 490mm |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Ürün kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 3*15A-230V |
| Çevirici | 1*48V/10000VA |
| giriş | 15A-230V |
| Akü nominal gerilimi | 51.2 vdc |