| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Muhafaza koruması | IP67 |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 11ah |
| Enerji | 140.8Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 96V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 480 Ah |
| Enerji | 44160Wh |
| Rezistans | ≤100mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 60.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 118Ah |
| Enerji | 7174.4Wh |
| Rezistans | ≤28,5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Çevrim ömrü@25°C,1C | ≥2000 kez |
|---|---|
| Deşarj Sıcaklığı | -30-60 |
| İsimlendirilmiş kapasite (Ah) | 50 |
| Voltaj platformu. ((V) | 3.2 |
| Kapasite tutma 25°C, %100 SOC, 30 gün | ≥96% |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Seri numarasını destekler | 8s |
|---|---|
| Arayüz türü | Şarj ve deşarj aynı porttadır |
| Şarj voltajı | 29.2v |
| Hücre voltajı aralığı | 19.2~30V |
| Sürekli şarj akımı | ≤200A |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 304Ah |
| Enerji | 3891.2Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |