| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 42 Ah |
| Enerji | 1075.2WH |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | >%98 |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Pil Kapasitesi | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 304Ah |
| Enerji | 3891.2Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Marka | Ekolit |
|---|---|
| Kimyasal formül | LTO Pil Paketi |
| Renk | Mavi |
| Nominal Gerilim | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 3,9Ah |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Anma Gerilimi | 24v |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.8 Ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Ürün Ağırlığı | 3kg |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| nominal enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 24v |
|---|---|
| Kapasite | 100A |
| Ağırlık | 40kg |
| Boyut(UXGXY) | 600x400x650mm |
| Giriş Gerilimi Aralığı | AC304V~AC456V |
| Kimya | Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) |
|---|---|
| Nominal Gerilim(V) | 12.8V |
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Muhafaza koruması | IP65 su geçirmezlik derecesi |