| Ödeme koşulları | T/T |
|---|---|
| Yetenek temini | Ayda 5000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ECOLITE |
| Model numarası | YKN-BMS4S |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 24,2 Ah |
| Anma enerjisi | 309.8Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Kimya | Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Şarj Sıcaklığı | -10 ℃ ila 50 ℃ |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 52ah |
| Enerji | 2496WH |
| Paralel | 40P20S |
| Hayat döngüsü | >10000 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 690 Ah |
| Enerji | 8832Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 12V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 75 Ah |
| Enerji | 900Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| İsimlendirilmiş voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Muhafaza koruması | IP67 |
| Verimlilik | ≥0,98 |