| Güneş Tracker pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 9ah |
| Enerji | 230.4 Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Boyut(G×D×Y) | 192x128x75mm |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Anma enerjisi | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| İletişim | RS485/RS232 |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Anma enerjisi | 5120Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 76.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Ağırlık | 57Kg |
|---|---|
| Boyut | 575×421×387 mm |
| Pil Kapasitesi | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| AC Şarj | 1168W,58.4V20A |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 6Ah |
| Energy | 153.6Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Efficiency | 0.98 |
| Temel parametreler | LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Ağırlık | 2.05KG |
| Boyut(UXGXY) | 283x142x64mm |
| Sürekli çıkış gücü | 730W |
| IP koruması | IP20 |
| Pil genişliği (mm) | 140,2±0,5 |
|---|---|
| Pil yüksekliği H1(Kutup Yok mm) | 157,2±0,5 |
| Pil yüksekliği H2(Kutup mm dahil) | 160,0±0,5 |
| Pil kalınlığı T(Serbest durum mm) | 24,0±0,5 |
| Pozitif plaka kenarından kabuk kenarınaD1 | 12,3±0,5 |