| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 280ah |
| Enerji | 14336Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,95 |
| Nominal Gerilim | 24v |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 31.2Ah |
| nominal enerji | 748.8Wh |
| Verimlilik | ≥0,99 |
| İç direnç | ≤12mΩ |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 17Ah |
| Pil enerjisi | 204Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutları | 195x133x171mm |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 18Ah |
| Enerji | 216 Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutlar (U×G×Y) | 165x126x175mm |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal voltaj | 24V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 6 Ah |
| Enerji | 144Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Yeterlik | 0.98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 78 Ah |
| Enerji | 998.4Wh |
| Rezistans | ≤4,8mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 24AH |
| Enerji | 288 Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutlar (G×D×Y) | 258x193x79mm |
| Nominal Gerilim | 24v |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2400Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |