| Temel parametreler | LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 2.05KG |
| Ürün Boyutu (UxGxY) | 283x142x64mm |
| Sürekli çıkış gücü | 730W |
| IP koruması | IP20 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000döngü@1C,%80 DOD |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Temel parametreler | EST5000 |
|---|---|
| Boyut | 575×421×387 mm |
| Akü kapasitesi | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Maks18W |
| Pil genişliği (mm) | 140,2±0,5 |
|---|---|
| Pil yüksekliği H1(Kutup Yok mm) | 157,2±0,5 |
| Pil yüksekliği H2(Kutup mm dahil) | 160,0±0,5 |
| Pil kalınlığı T(Serbest durum mm) | 24,0±0,5 |
| Pozitif plaka kenarından kabuk kenarınaD1 | 12,3±0,5 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 17Ah |
| Pil enerjisi | 204Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutları | 195x133x171mm |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 18Ah |
| Enerji | 216 Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutlar (U×G×Y) | 165x126x175mm |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 280ah |
| Enerji | 14336Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,95 |