| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 560Ah |
| nominal enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hayat döngüsü | >6000döngü @0,5C,80% DOD |
| Kullanım senaryosu | Güneş İzleyici Bataryası |
|---|---|
| Kimyasal formül | Lityum Demir Fosfat |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.5 Ah |
| Enerji | 115.2Wh |
| normal voltaj | 2.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 1300mAh(1C@1.0V) |
| Ağırlık | 39.0±0.3g |
| 1000Hz'de İç Direnç | ≤20mΩ(tam şarj) |
| Maksimum Sürekli Deşarj Akımı | 10C(13A)@1.0V |
| Seri numarasını destekler | 8S~16S |
|---|---|
| Sürekli akımı destekleyin | 100A |
| NTC Miktarı | 2 kanal dahili 4 kanal harici |
| Eşitleme işlevi | Pasif eşitleme |
| Şarj akımı sınırlama fonksiyonu Standart | Standart |
| Kullanım senaryosu | Güneş İzleyici Bataryası |
|---|---|
| Kimyasal formül | Lityum Demir Fosfat |
| Pil Voltajı | 25.6V |
| Kapasite | 6 Ah |
| Enerji | 153,6 Wh |
| Voltaj | 38.4V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| İç Enerji | 3840Wh |
| Hayat döngüsü | >3000döngü @1C.80% DOD |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Akü nominal gerilimi | 25.6V |
|---|---|
| Pilin Anma Kapasitesi | 314AH |
| Enerji | 8038Wh |
| İç direnç | ≤20mΩ |
| Bisiklet hayatı | > 8000cycles @0.5c,% 80 DOD |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 2.2Ah |
| Energy | 338Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 18Ah |
| Enerji | 216 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |