| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 12.8V 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Nominal kapasite | 6000mAh |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.65V |
| Standart Şarj Akımı | 0,5°C |
| Tandard Serbestleme Akımı | 0,5°C |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 25.6V 50Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
| Pilin Anma Kapasitesi | 460 Ah |
| Enerji | 5888Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Hücre parçası numarası | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Hücre Tipi | LFP güç bataryası |
| Görünüm | Kare Alüminyum Kabuk |
| Değerlendirilmiş kapasite | 155Ah@1C@25°C |
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Hücre parçası numarası | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Hücre Tipi | LFP güç bataryası |
| Görünüm | Kare Alüminyum Kabuk |
| Değerlendirilmiş kapasite | 155Ah@1C@25°C |
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Anma enerjisi | 1536 Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Boyutları | 446x198x208mm |
| Hücre Tipi | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Nominal kapasite | 6000mAh |
| SAYISI | Paslanmaz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Enerji | 2048 Wh |
| İç direnç | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 120 Ah |
| Enerji | 1536 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |