| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 42 Ah |
| Enerji | 1075.2WH |
| Döngü ömrü ((1C,80%DOD,25°C) | >2000 döngüsü @1C,80%DOD |
| Pil Senario | Güneş Sokağı Işık Pili |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 4.4Ah |
| Enerji | 56.3Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 460 Ah |
| Enerji | 5888Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Pil Nominal kapasitesi | 560Ah |
| Anma enerjisi | 7168Wh |
| iç direnç | ≤30mΩ |
| kendi kendine deşarj | Aylık <%5 |
| Model | LTO pil hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1500mAh |
| Sertifikalar | CE, UL, RoHS |
| Pil Türü | Lityum titanat pil hücresi |
| çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 628 Ah |
| Enerji | 8038Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Cell Material | LiFePo4 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075Wh |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 41,8Ah |
| Enerji | 535Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Model | LTO pil hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1500mAh |
| Sertifikalar | CE, UL, RoHS |
| Pil Türü | Lityum titanat pil hücresi |
| çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 12.8V 50Ah |
| Enerji | 640 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |