| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 150 Ah |
| nominal enerji | 1920Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil Voltajı | 76.8V |
|---|---|
| Pil Nominal kapasitesi | 150 Ah |
| Anma enerjisi | 11520Wh |
| iç direnç | ≤30mΩ |
| kendi kendine deşarj | ayda |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5.12 kWh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arası |
| Şarj Sıcaklığı | -10 ℃ ila 50 ℃ |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.8 Ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.8 Ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 3,9Ah |
| Enerji | 93.6Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 6.5Ah |
| Enerji | 156Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Ürün Türü | Deniz LiFePO4 pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| İsimlendirilmiş Nominel Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 460 × 480 × 133mm |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.8 Ah |
| Enerji | 61.4Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |