| Pil Voltajı | 48V |
|---|---|
| Kapasite | 300AH/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 790±10 kg |
| Ürün Boyutu | 985x543x635mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Nominal voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Kapasite | 460Ah/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 980kg |
| Ürün büyüklüğü | 1030x630x627mm |
| Hücre | Lifepo4 lityum pil |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Pil voltajı | 12.8V |
| Nominal kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Döngü ömrü (25 ℃ , 0.5c/0.5c,%100 DOD) | > 4000cycles @0.5c,% 80 DOD |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 80Ah |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Rezistans | ≥% 98 |
| Standart ücret | bilgi/özgeçmiş |
| Enerji Depolama Sistemi Kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 1*48V/10000VA |
| İnvertör | 16A-230V |
| Giriş | 15A-230V |
| Akü nominal gerilimi | 51.2 vdc |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Voltaj | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 150 Ah |
| nominal enerji | 1920Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 12.8V 100AH |
| Enerji | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |