| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Anahtar Parametreler Öğesi | 12.8V 100AH |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25 |
| Ağırlık | 10.1KG |
| Terminal tipi | M8 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 10.1KG |
| Terminal tipi | M8 |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25 |
| Değerlendirilmiş kapasite | 1280 Wh |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 460Ah/Özelleştirilmiş |
| Anma enerjisi | 23552Wh |
| Ürün Ağırlığı | 980kg |
| Boyut | 1030x630x627mm |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 72V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 300 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Chemical Formula | Lithium Iron |
|---|---|
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 7.5Ah |
| Nominal Energy | 192Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >2000cycles ,Remaining capacity>80% |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Kullanım senaryosu | Karavan/RV/Pickup |
|---|---|
| OEM/ODM | kabul edildi |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 230 Ah |
| Kimya | Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) |
|---|---|
| Akü Gerilimi(V) | 12.8V |
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Muhafaza koruması | IP65 |
| Hücre Özellikleri | 4 seri lityum demir fosfat hücresi |
|---|---|
| Arayüz türü | Şarj ve deşarj aynı porttadır |
| Şarj Gerilimi | 14.6V |
| Voltaj aralığı | 9.6~15V |
| Sürekli şarj akımı | ≤150A |