| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 314Ah |
| Enerji | 8038Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100AH |
| Enerji | 2560Wh |
| Boyut (W × D × H), sapı içerir | 650 × 140 × 450mm |
| Ağırlık | 135±5kg |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 8.8 Ah |
| Enerji | 112,6 Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Ağırlık | 27kg |
|---|---|
| Terminal tipi | M8 |
| Akü Konumu | ABS |
| Muhafaza koruması | IP67 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 650×196×466 mm |
| Ağırlık | 200±10kg |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Boyut (W × D × H), sapı içerir | 650 × 140 × 450mm |
| Ağırlık | 135±5kg |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Parametreler | LFP 14.6V 50A |
|---|---|
| Ağırlık | 2.05KG |
| Boyut(UXGXY) | 283x142x64mm |
| Sürekli çıkış gücü | 730W |
| IP koruması | IP20 |