| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Güneş izleyici voltajı | 25.6V |
| Nominal kapasite | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
| Pilin Anma Kapasitesi | 560AH |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100AH |
| Enerji | 2560Wh |
| Boyut (W × D × H), sapı içerir | 650 × 140 × 450mm |
| Ağırlık | 135±5kg |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5.12 kWh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Enerji Depolama Sistemi Kodu | 21kwh |
|---|---|
| İnvertör | 16A-230V |
| Akü nominal gerilimi | 51.2 vdc |
| Pilin Anma Kapasitesi | 410Ah |
| Enerji | 21.5kwh |
| Pil Türü | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Hücre Malzemesi | LIFEPO4 |
| Voltaj | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 42 Ah |
| Enerji | 1075 Wh |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 560AH |
| Bisiklet hayatı | >6000döngü @0,5C,80% DOD |
| Konut koruması | IP65 |
| İletişim | Bluetooth |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |