| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Kimyasal Formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Gerilim | 24V |
| Nominal Kapasite | 7.8ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Döngü Ömrü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 52ah |
| Enerji | 2496WH |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Kimyasal Formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Gerilim | 24V |
| Nominal Kapasite | 7.8ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 9AH |
| Enerji | 230.4 Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Deşarj sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Akü Gerilimi | 25.6V |
|---|---|
| Pil kapasitesi | 9AH |
| Enerji | 230.4 Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Boşaltım Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Nominal Gerilim | 24V |
|---|---|
| Nominal Kapasite | 6 Ah |
| Enerji | 144Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Yeterlik | 0.98 |
| Ürün kodu | 20kwh |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2 VDV |
| Enerji | 20.48KWh |
| Boyut(U×G×Y) | 1100 × 585 × 490mm |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Ürün kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 3*15A-230V |
| Çevirici | 1*48V/10000VA |
| giriş | 15A-230V |
| Akü nominal gerilimi | 51.2 vdc |
| Hücre türü | Enerji Depolama Kabini |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 230VAC |
| AC giriş voltajı aralığı | 170-280 VAC |
| AC Giriş Frekans Aralığı | 50HZ/60HZ |
| Jeneratör uyumlu | Evet |