| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 1920Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 60.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 4864Wh |
| Rezistans | ≤33mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.2ah |
| Enerji | 184.3Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Ağırlık | 57Kg |
|---|---|
| Boyut | 575×421×387 mm |
| Pil Kapasitesi | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Maks18W |
| Voltaj | 24v |
|---|---|
| Kapasite | 100A |
| Ağırlık | 40kg |
| Boyut(UXGXY) | 600x400x650mm |
| Giriş Gerilimi Aralığı | AC304V~AC456V |
| Ağırlık | 57Kg |
|---|---|
| Boyut | 575×421×387 mm |
| Pil Kapasitesi | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| AC Şarj | 1168W,58.4V20A |
| Seri numarasını destekler | 8S~16S |
|---|---|
| Sürekli akımı destekleyin | 100A |
| NTC Miktarı | 2 kanal dahili 4 kanal harici |
| Eşitleme işlevi | Pasif eşitleme |
| Şarj akımı sınırlama fonksiyonu Standart | Standart |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 18Ah |
| Enerji | 216 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Temel parametreler | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Ağırlık | 2.05KG |
| Boyut(UXGXY) | 283x142x64mm |
| Sürekli çıkış gücü | 730W |
| IP koruması | IP20 |