| Ürün kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 3*15A-230V |
| Çevirici | 1*48V/10000VA |
| giriş | 15A-230V |
| Akü nominal gerilimi | 51.2 vdc |
| Nominal voltaj | 24V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 6 Ah |
| Enerji | 144Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Yeterlik | 0.98 |
| BMS seri numarasını destekler | 8S~16S |
|---|---|
| Sürekli akımı destekleyin | 100a |
| NTC Miktarı | 2 kanal dahili 4 kanal harici |
| Anahtar işlevi | Standart |
| Ön deşarj fonksiyonu | Standart |
| Nominal voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Kapasite | 460Ah/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 980kg |
| Ürün büyüklüğü | 1030x630x627mm |
| Hücre | Lifepo4 lityum pil |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100AH |
| Enerji | 2560Wh |
| Boyut (W × D × H), sapı içerir | 650 × 140 × 450mm |
| Ağırlık | 135±5kg |