| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 280ah |
| Enerji | 14336Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,95 |
| Tek hücre algılama aralığı | 0-5000mV; 0-5000mV; Exceeding the range of -0.5~6V can cause AFE damage -0,5 |
|---|---|
| Gerilim toplama doğruluğu | ±5mV |
| Denge Fonksiyonu | Destek, pasif dengeleme |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~125°C |
| İsimlendirilmiş voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Muhafaza koruması | IP67 |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 24v |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 31.2Ah |
| nominal enerji | 748.8Wh |
| Verimlilik | ≥0,99 |
| İç direnç | ≤12mΩ |
| Parametreler | LFP 14.6V 50A |
|---|---|
| Ağırlık | 2.05KG |
| Boyut(UXGXY) | 283x142x64mm |
| Sürekli çıkış gücü | 730W |
| IP koruması | IP20 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Boyut (W × D × H), sapı içerir | 650 × 140 × 450mm |
| Ağırlık | 135±5kg |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 2.6 Ah |
| Enerji | 62.4Wh |
| Rezistans | ≤70mΩ |
| Verimlilik | 0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |