| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 12V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 75 Ah |
| Enerji | 900Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.8 Ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Çevrim ömrü@25°C,1C | ≥2000 kez |
|---|---|
| Deşarj Sıcaklığı | -30-60 |
| İsimlendirilmiş kapasite (Ah) | 50 |
| Voltaj platformu. ((V) | 3.2 |
| Kapasite tutma 25°C, %100 SOC, 30 gün | ≥96% |
| Enerji | 900Wh |
|---|---|
| Ağırlık | 14.2kg |
| Boyut(U×G×Y) | 307x169x208mm |
| Terminal tipi | M8 |
| Akü Konumu | ABS |
| Nominal Gerilim | 60.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 118Ah |
| Enerji | 7174.4Wh |
| Rezistans | ≤28,5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 11ah |
| Enerji | 140.8Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 8.8 Ah |
| Enerji | 112,6 Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 6.6ah |
| Enerji | 84,5 Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.4Ah |
| Enerji | 56.3Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 2.2 Ah |
| Enerji | 338Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |