| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 78 Ah |
| Enerji | 998.4Wh |
| Rezistans | ≤4,8mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 1920Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 96V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 480 Ah |
| Enerji | 44160Wh |
| Rezistans | ≤100mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 17Ah |
| Pil enerjisi | 204Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutları | 195x133x171mm |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 18Ah |
| Enerji | 216 Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutlar (U×G×Y) | 165x126x175mm |
| Nominal Gerilim | 12V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 24AH |
| Enerji | 288 Wh |
| Hayat döngüsü | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |
| Boyutlar (G×D×Y) | 258x193x79mm |