| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 52ah |
| Enerji | 2496WH |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000döngü@1C,%80 DOD |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 6Ah |
| Energy | 153.6Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Efficiency | 0.98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 314Ah |
| Enerji | 8038Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Temel parametreler | EST5000 |
|---|---|
| Boyut | 575×421×387 mm |
| Akü kapasitesi | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Maks18W |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 9AH |
| Enerji | 230.4 Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Deşarj sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Nominal voltaj | 12V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 72 Ah |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Enerji | 864Wh |
| Bisiklet hayatı | >10000 döngü @ 1C,80% DOD |