| Nominal Gerilim | 358.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 35.85KWh |
| Direnç (tek pil kutusu) | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 690 Ah |
| Enerji | 8832Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Ağırlık | 27kg |
|---|---|
| Terminal tipi | M8 |
| Akü Konumu | ABS |
| Muhafaza koruması | IP67 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Kimya | Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Şarj Sıcaklığı | -10 ℃ ila 50 ℃ |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arası |
| Şarj Sıcaklığı | -10 ℃ ila 50 ℃ |
| Kimya | Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) |
|---|---|
| Akü Gerilimi(V) | 12.8V |
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Muhafaza koruması | IP65 |
| Model | LTO pil hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1500mAh |
| Sertifikalar | CE, UL, RoHS |
| Pil Türü | Lityum titanat pil hücresi |
| çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Model | LTO pil hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1500mAh |
| Sertifikalar | CE, UL, RoHS |
| Pil Türü | Lityum titanat pil hücresi |
| çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Marka | Ekolit |
|---|---|
| Kimyasal formül | LTO Pil Paketi |
| Renk | Mavi |
| Nominal Gerilim | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 3,9Ah |
| normal voltaj | 2.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 1300mAh(1C@1.0V) |
| Ağırlık | 39.0±0.3g |
| 1000Hz'de İç Direnç | ≤20mΩ(tam şarj) |
| Maksimum Sürekli Deşarj Akımı | 10C(13A)@1.0V |