| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Rated Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Nominal Energy | 5376Wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre Özellikleri | 4 seri lityum demir fosfat hücresi |
|---|---|
| Arayüz türü | Şarj ve deşarj aynı porttadır |
| Şarj Gerilimi | 14.6V |
| Voltaj aralığı | 9.6~15V |
| Sürekli şarj akımı | ≤150A |
| Anma Gerilimi | 24v |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.8 Ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Ürün Ağırlığı | 3kg |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 24,2 Ah |
| Anma enerjisi | 309.8Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Ev materyalleri | ABS |
| Max.Pulse Serbestleme Akımı ((3 saniye) | 1000A |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Ağırlık | 11.5kg |
| Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 150 Ah |
| nominal enerji | 1920Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Kullanım senaryosu | Güneş İzleyici Bataryası |
|---|---|
| Kimyasal formül | Lityum Demir Fosfat |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.5 Ah |
| Enerji | 115.2Wh |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Pil voltajı | 12.8V |
| Nominal kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Döngü ömrü (25 ℃ , 0.5c/0.5c,%100 DOD) | > 4000cycles @0.5c,% 80 DOD |