| Pil Türü | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Hücre Malzemesi | LIFEPO4 |
| Voltaj | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 42 Ah |
| Enerji | 1075 Wh |
| Pil Voltajı | 48V |
|---|---|
| Kapasite | 400AH/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 1025±20kg |
| Ürün Boyutu | 985x620x600mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 460Ah/Özelleştirilmiş |
| Anma enerjisi | 23552Wh |
| Ürün Ağırlığı | 980kg |
| Boyut | 1030x630x627mm |
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| İç direnç | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 600ah |
| nominal enerji | 7680Wh |
| iç direnç | ≤50mΩ |
| Darbe Deşarj Akımı | Darbe Deşarj Akımı |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Anma enerjisi | 5120Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| nominal enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Rezistans | ≤7mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |