| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal voltaj | 12.8V |
| Nominal kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Rezistans | ≤7mΩ |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
| Pilin Anma Kapasitesi | 460 Ah |
| Enerji | 5888Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Pil Voltajı | 48V |
|---|---|
| Kapasite | 300AH/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 790±10 kg |
| Ürün Boyutu | 985x543x635mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Pil Voltajı | 24v |
|---|---|
| Kapasite | 100ah/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 135±5kg |
| Ürün Boyutu | 650x140x450mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| nominal enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Kimya | Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) |
|---|---|
| Nominal Gerilim(V) | 12.8V |
| Şarj Gerilimi(V) | 14.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| Muhafaza koruması | IP65 su geçirmezlik derecesi |
| Ürün kodu | 20kwh |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2 VDV |
| Enerji | 20.48KWh |
| Boyut(U×G×Y) | 1100 × 585 × 490mm |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Kullanım senaryosu | Karavan/RV/Pickup |
|---|---|
| OEM/ODM | kabul edildi |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 230 Ah |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Anma enerjisi | 5.12 kWh |
| Verimlilik | 0.99 |
| Direnç | ≤2.5mΩ |