| Voltaj | 48V |
|---|---|
| Kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| RV lithium battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Gerilim | 76.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 250 Ah |
| Enerji | 19200Wh |
| Rezistans | ≤ 14,4mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Anma enerjisi | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Chemical Formula | Lithium Iron |
|---|---|
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 7.5Ah |
| Nominal Energy | 192Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >2000cycles ,Remaining capacity>80% |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 460 Ah |
| Pil enerjisi | 5888Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Ödeme koşulları | T/T |
|---|---|
| Yetenek temini | Ayda 5000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ECOLITE |
| Model numarası | YKN-BMS4S |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 300Ah/3840Wh |
| Kesme voltajı | 10v |
| Max.Deşarj Akımı | 250A Sürekli |
| Maksimum şarj akımı | Pil başına 200A |
| Akü nominal gerilimi | 25.6V |
|---|---|
| Pilin Anma Kapasitesi | 314AH |
| Enerji | 8038Wh |
| İç direnç | ≤20mΩ |
| Bisiklet hayatı | > 8000cycles @0.5c,% 80 DOD |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 52ah |
| Enerji | 2496WH |
| Paralel | 40P20S |
| Hayat döngüsü | >10000 |