| Nominal Gerilim | 24v |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2400Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 2048 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.8 Ah |
| Enerji | 187.2Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| nominal enerji | 2048 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 3,9Ah |
| Enerji | 93.6Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Kimyasal formül | Lityum Titanat Oksit |
|---|---|
| Voltaj | 24v |
| Değerlendirilmiş kapasite | 6.5Ah |
| Enerji | 156Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >10000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 650×196×466 mm |
| Ağırlık | 200±10kg |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Enerji | 2048 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |