| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 60 Ah |
| Anma enerjisi | 768 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Watt-Saat(0,5C,25°C) | 768 Wh |
| Parametreler | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü | 730W |
| Giriş Voltajı | AC220V~240V |
| Giriş frekansı | 47~63HZ |
| Çıkış Voltajı | DC20V-DC29.2V |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Anma enerjisi | 4096Wh |
| İç direnç | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Ürün parametreleri | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü | 730W |
| Giriş Voltajı | AC220V~240V |
| Giriş frekansı | 47~63HZ |
| Çıkış Voltajı | DC20V-DC29.2V |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 15 Ah |
| Enerji | 384 Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100AH |
| Enerji | 2560Wh |
| Boyut (W × D × H), sapı içerir | 650 × 140 × 450mm |
| Ağırlık | 135±5kg |
| Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075.2Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | >98% |
| Nominal kapasite | 2AH |
|---|---|
| Nominal voltaj | 3.2V |
| İç direnç | ≤3mΩ |
| Bisiklet hayatı | ≥6000cycle @25 ° ℃ 1C%100 DOD,%80 SOH |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° ℃ ~+60 ℃ |
| Kimya | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 25.6V |
| Kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Boyutları | 640x245x220mm |