| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 2.2Ah |
| Energy | 338Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Enerji | 2048 Wh |
| İç direnç | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 2048 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 42 Ah |
| Enerji | 1075.2WH |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | >%98 |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Pil Kapasitesi | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |