| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyut | 574×421×287 mm |
| Pil Kapasitesi | 2560Wh 25.6V100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Maks18W |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 60 Ah |
| Anma enerjisi | 768 Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Watt-Saat(0,5C,25°C) | 768 Wh |
| Parametreler | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü | 730W |
| Giriş Voltajı | AC220V~240V |
| Giriş frekansı | 47~63HZ |
| Çıkış Voltajı | DC20V-DC29.2V |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Anma enerjisi | 4096Wh |
| İç direnç | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Ürün parametreleri | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü | 730W |
| Giriş Voltajı | AC220V~240V |
| Giriş frekansı | 47~63HZ |
| Çıkış Voltajı | DC20V-DC29.2V |