| Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20.4Ah |
| Pil enerjisi | 261.12Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Ağırlık | 2.6kg |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 230 Ah |
| Enerji | 5888Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| nominal enerji | 2560 Wh |
| İç direnç | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| İletişim | RS485/RS232 |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 304Ah |
| Enerji | 3891.2Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Capacity | 300Ah/3840Wh |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Cut-off Voltage | 10V |
| Dimension(L*W*H)) | 387×206.5×409mm |
| Weight | 32Kg |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 15 Ah |
| Enerji | 384 Wh |
| Boyut (U×G×Y) | 7.80 '' × 6.54 '' × 6.69 '' |
| Hayat döngüsü | > 2000cles, kalan kapasite >% 80 |