| Voltaj | 38.4V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| İç Enerji | 3840Wh |
| Hayat döngüsü | >3000döngü @1C.80% DOD |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 38.4V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| RV lityum pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 620AH |
| Enerji | 7936Wh |
| Ağırlık | 55kg |
| Muhafaza koruması | IP65 |
| Lifepo4 Lityum Araç Başlangıç Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Rezistans | ≤7mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |
| normal voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Ürün Ağırlığı | 11,6 saat±1g |
| İç direnç | <3.8mΩ |
| Maksimum Sürekli Deşarj Akımı | 100A |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100Ah |
| Anma enerjisi | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.8 Ah |
| Enerji | 61.4Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |