| Golf arabası pil voltajı | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 105 Ah |
| Enerji | 5376Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü Geri kalan kapasite>80% |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 560AH |
| Bisiklet hayatı | >6000döngü @0,5C,80% DOD |
| Konut koruması | IP65 |
| İletişim | Bluetooth |
| RV Lithium Battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 620Ah |
| Energy | 7936Wh |
| Housing Protection | IP65 |
| Communication | Bluetooth,Can, RS485 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre parçası numarası | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Hücre Tipi | LFP güç bataryası |
| Görünüm | Kare Alüminyum Kabuk |
| Değerlendirilmiş kapasite | 155Ah@1C@25°C |
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Hücre parçası numarası | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Hücre Tipi | LFP güç bataryası |
| Görünüm | Kare Alüminyum Kabuk |
| Değerlendirilmiş kapasite | 155Ah@1C@25°C |
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 38.4V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |