| Ürün kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 3 × 15A-230V |
| Giriş | 15A-230V |
| İnvertör | 1 × 48V/10000VA |
| Nominal İnvertör Gücü (Sürekli) | 10kva |
| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 4.4Ah |
| Enerji | 56.3Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤45mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 25.6V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 100Ah |
| nominal enerji | 2560 Wh |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hayat döngüsü | >4000 devir |
| Voltaj | 38.4V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| İç Enerji | 3840Wh |
| Hayat döngüsü | >3000döngü @1C.80% DOD |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 38.4V |
|---|---|
| Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤60mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| RV lityum pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 620AH |
| Enerji | 7936Wh |
| Ağırlık | 55kg |
| Muhafaza koruması | IP65 |
| Lifepo4 Lityum Araç Başlangıç Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Rezistans | ≤7mΩ |
| Verimlilik | ≥98% |