| Pil Voltajı | 51.2V |
|---|---|
| Kapasite | 460Ah/Özelleştirilmiş |
| Pil paketinin ağırlığı | 980kg |
| Ürün Boyutu | 1030x630x627mm |
| Hücre | LifePO4 Lityum Pil |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80Ah |
| Pil enerjisi | 1024 Wh |
| Pil ağırlığı | 11.5kg |
| Sürekli Deşarj Akımı | 80A |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 304AH |
| Enerji | 3891.2Wh |
| Yeterlik | ≥0.98 |
| Bisiklet hayatı | >3000döngü @1C,%80 DOD |
| Uygulama senaryoları | Depo 、 Lojistik AGV |
|---|---|
| Nominal voltaj | 51.2V |
| Nominal kapasite | 50AH |
| Enerji | 2560Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Pil voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 80Ah |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Rezistans | ≥% 98 |
| Standart ücret | bilgi/özgeçmiş |
| Enerji Depolama Sistemi Kodu | 21kwh |
|---|---|
| Çıkış Soketi | 1*48V/10000VA |
| İnvertör | 16A-230V |
| Giriş | 15A-230V |
| Akü nominal gerilimi | 51.2 vdc |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 15 Ah |
| Enerji | 384 Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Yeterlik | ≥0.98 |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Güneş izleyici voltajı | 25.6V |
| Nominal kapasite | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 42 Ah |
| Enerji | 1075.2WH |
| Döngü ömrü ((1C,80%DOD,25°C) | >2000 döngüsü @1C,80%DOD |
| Pil Senario | Güneş Sokağı Işık Pili |
| Akü nominal gerilimi | 12.8V |
|---|---|
| Pilin Anma Kapasitesi | 110ah |
| Enerji | 1408 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Bisiklet hayatı | >3000döngü @1C.80% DOD |