| Uygulama senaryoları | Depo 、 Lojistik AGV |
|---|---|
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 48V 51.2V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 72V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 300 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 72V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 300 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤48mΩ |
| Hayat döngüsü | >4000 devir |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 150 Ah |
| nominal enerji | 1920Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.5Ah |
| nominal enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 51.2V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 100Ah |
| nominal enerji | 5120Wh |
| İletişim | RS485/RS232 |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Voltaj | 72V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 300 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25°C |