| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hayat döngüsü | >6000döngü @0,5C,80% DOD |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 304Ah |
| Enerji | 3891.2Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Model | 12V 150Ah |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 150A |
| oluşan tip | paraleller ve seriler halinde |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 15,4Ah |
| Enerji | 197.1Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @0,5C,80% DOD |
| Max. Maks. Modules in Series/Parallel Seri/Paralel Modüller | 16S/3P |
| Pil Türü | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pil Voltajı | 12.8V |
| Pil Kapasitesi | 560Ah |
| Enerji | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Kimyasal formül | lityum demir |
|---|---|
| Voltaj | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 7.5Ah |
| Enerji | 192WH |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Ev materyalleri | ABS |
| Max.Pulse Serbestleme Akımı ((3 saniye) | 1000A |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Ağırlık | 11.5kg |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| nominal enerji | 1024 Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Seri/Paralel hücre | 4S/4P |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 460Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |