| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Anma enerjisi | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 1024Wh |
| Internal Resistance | ≤20mΩ |
| Size(L×W×H) | 181×136×320mm |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 460 Ah |
| Enerji | 5888Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 628 Ah |
| Enerji | 8038Wh |
| Rezistans | ≤15mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 110ah |
| Anma enerjisi | 1408 Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Cell Material | LiFePo4 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075Wh |
| Hücre Malzemesi | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 400×650×222 mm |
| Nominal Gerilim | 76.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 314Ah |
| nominal enerji | 24115Wh |
| Boyut (U×G×Y) | 1200 × 500 × 250mm |
| Hücre Tipi | LifePO4 Lityum Pil |
| Product Type | Marine Lifepo4 Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 51.2V |
| Rated Nominal Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Dimension(W×D×H) | 460×480×133mm |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 38.4V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 532×207×215mm |